Anleitungsvideos
Onderdelen vervangen
Op deze pagina vind je korte instructievideo’s die laten zien hoe onderdelen van de Iso-Air vervangen kunnen worden. Ze zijn bedoeld als praktische ondersteuning bij het uitvoeren van deze handelingen. Gebruik de instructievideo’s altijd in combinatie met de officiële gebruikershandleiding
Instructievideo geurfilter vervangen
Instructievideo bacteriefilter vervangen
Instructievideo sealbar vervangen
Instructievideo foamrand vervangen
Belangrijke informatie
De instructievideo’s op deze pagina zijn bedoeld als aanvullende ondersteuning bij het vervangen van onderdelen van de Iso-Air. De officiële gebruikershandleiding van de Iso-Air is te allen tijde leidend. Aan de inhoud van deze video’s kunnen geen rechten worden ontleend.
Onderhouds- en vervangingswerkzaamheden dienen uitsluitend te worden uitgevoerd volgens de instructies en veiligheidsvoorschriften zoals beschreven in de gebruikershandleiding. De garantie op de Iso-Air is uitsluitend van toepassing wanneer onderhoud en service worden uitgevoerd door Less2Care. Indien een organisatie zelf onderhouds- of reparatiewerkzaamheden uitvoert, kan dit leiden tot het vervallen van de garantie.
Bij twijfel over handelingen, onderdelen of situaties, of bij vragen over onderhoud, service of garantievoorwaarden, adviseren wij altijd contact op te nemen met onze serviceafdeling.